Qi alebo každému,

čo mu patrí

Informačných systémov je dnes ako húb po daždi. Riadenie firemných procesov zvládajú viac menej všetky. Nie každý Vám ale splní všetko, čo Vám na očiach uvidí. Qi to vie.

info qi

 

info QI konstrukcia

Dômyselná stavebnica

Ukážeme vám 30 modulov a v nich 300 obchodných jednotiek. Je len na Vás, ktoré si vyberiete a ako si ich poskladáte. Vnútorná logika a prepojenie všetkých dát zostanú zachované, nech je výsledná zostava akokoľvek veľká. Moduly a jednotky je možné podľa potreby kedykoľvek pridať či ubrať – to je fér, nie?

Unisize Unisex

Ten robí to a ten zas tamto a všetci si to môžu riadiť pomocou QI. QI je totiž naťahovací, takže padne rovnako dobre živnostníkom ako aj nadnárodným korporáciám, a rovnako dobre mäsiarovi ako aj mamutej oceliarni – stačí len zvoliť vhodnú zostavu modulov pre daný odbor. Odborové špecializované aplikácie na zákazku na viac môžeme pripravovať do aleluja, stačí povedať.

info QI informacny system

QI graf

Užívajte si jazdu,QI drží opraty

Vieme, že nemôžete mať oči všade. QI našťastie všetko puntičkársky sleduje za Vás. Účtovné denníky, stav projektov, inventúry skladu, plánovanú údržbu... všetky dáta sú systematicky ukladané. Vám už len zostáva zostaviť si pohodlne report ľubovoľných informácií a hneď viete, čo sa kde deje.

Buďte mazaní. Neplaťte

viac, ako musíte.

Potrebujete na začiatok niečo jednoduchšieho a za rozumnú cenu? Nie je problém. Investujte len do modulov, ktoré skutočne využijete. Potrebujete znížiť počet licencií alebo pridať či odobrať určitý modul? Opäť žiadny problém, QI sa dá ako jediný informačný systém kedykoľvek nafúknuť či vypustiť. Vieme, ako to v živote firmy chodí (tiež jednu máme) - raz je to lepšie, druhý krát trošku slabšie. Preto našim klientom bežne pripravujeme individuálne platobné podmienky tak, aby to vždy vyhovovalo ich súčasným potrebám a možnostiam.

prehlad QI